Na co dzień nie doceniamy ich pracy, a jednak bez nich nasze miasta i gminy nie mogłyby funkcjonować….

O kim mowa? O pracownikach gospodarki komunalnej, którzy dzisiaj obchodzą swoje święto!

W tym wyjątkowym dniu chcielibyśmy życzyć Państwu wytrwałości w codziennych obowiązkach i podziękować za to, że dzięki Państwa pracy nasze miasta i gminy sprawnie funkcjonują.

24 maja będzie okazja do wspólnego spotkania i rozmowy na temat codziennych wyzwań zawodowych podczas szkolenia stacjonarnego nt. „Zarządzanie zasobem mieszkaniowym gmin na podstawie obowiązujących przepisów prawa”. Spotkanie poprowadzi Pani Henryka Bujkowska – niezwykle ceniona Trenerka z zakresu gospodarki mieszkaniowej, uczestnik prac legislacyjnych.

Już dzisiaj zapraszamy do wspólnego uczestnictwa – zapewniamy fachową wiedzę, miłą atmosferę i dobrą kawę