Wakacje to piękny czas urlopów, i luźniejszej atmosfery w pracy. Zaplanujcie swoje letnie wakacje z pożytkiem dla umysłu i skorzystajcie z naszych szkoleń w większym gronie.
Już teraz rozpoczynamy naszą wakacyjną promocję na szkolenia. Niezależnie od tego, czy chcecie zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć swoją wiedzę czy podnieść swoją wartość zawodową, wakacje to idealny moment!

Zarejestruj się na wybrane szkolenia z innymi współpracownikami, a druga i każda kolejna zgłoszona osoba otrzyma 150 zł zniżki. Wystarczy dokonać prawidłowego zgłoszenia oraz wpisać na formularzu zgłoszeniowym kod promocyjny „Wakacje z FRDL”.

Zapisując się na szkolenie w większej grupie, nie tylko zyskujecie dostęp do wysokiej jakości materiałów edukacyjnych i ekspertów w danej dziedzinie, ale także zaoszczędzicie pieniądze!
Niezależnie od tego, czy jesteście pracownikami urzędu, jednostek organizacyjnych czy po prostu osobami z pasją do uczenia się, nasza propozycja jest dla Was. Zapoznaj się już dzisiaj z naszą pełną ofertą szkoleń
<https://frdl.org.pl/szkolenia-otwarte-online-i-stacjonarne>.

Skorzystajcie z tej wyjątkowej okazji. Odkryjcie możliwości, które czekają na Was w świecie edukacji!
Skontaktujcie się z nami już teraz i zarezerwujcie miejsca na wybranym szkoleniu. Nasz zespół jest gotowy, aby Ci pomóc i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Niech te wakacje staną się dla Was czasem rozwoju i inspiracji!

Organizatorem promocji jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego z siedzibą w Warszawie, ul. E. Jelinka 6.